рус укр
Реставрація

Відновлення зуба

Якщо стінки зуба сильно зруйновані, їх можна відновити як ортопедично, за допомогою коронки, так і «прямим» методом, тобто з композитного фотополімерного матеріалу безпосередньо в роті у пацієнта.

При відновленні передніх зубів, які беруть безпосередню участь в усмішці, рекомендується проведення естетичного, художнього відновлення. При цьому лікар, використовує матеріали різних відтінків домагається подібності відновленого зуба з сусідніми зубами, не тільки за формою і кольором, але і по інших оптичних властивостях - прозорість, блиск, опалесцентності і флюоресценції.

Часто при відновленні зубів використовуються скловолоконні штифти, один або декілька - по одному на кожен канал.

Не менш важливим для реставрації є хороша ізоляція робочої зони від внутрішнього середовища ротової порожнини, і в таких випадках ми використовуємо - коффердам.

Клиновидні дефекти

Клиновидні дефекти являють собою поглиблення на поверхні зубів в області ясен, некаріозного походження. Причини виникнення клиновидних дефектів неповністю вивчені. Серед відомих факторів появи клиновидних дефектів є: порушення прикусу, неправильна гігієна, захворювання шлунково-кишкового тракту, і навіть стрес. Клиновидні дефекти зустрічаються, за різними даними у від 25 до 80% дорослого населення. Традиційним підходом є закриття клиновидних дефектів за допомогою пломбувального матеріалу і коректування причин їх виникнення.

Адгезивно-мостоподібний протез

Сучасні композитні матеріали дозволяють провести заміщення відсутнього зуба без депульпування і обточування сусідніх здорових зубів за одне відвідування. Таким методом можна відновлювати всі групи зубів крім великих корінних (молярів), так як дана конструкція має більш естетичну ніж функціональну приналежність.

 

© Макс Дент, 2012-2021. Все права защищены | Создание сайтов 3SunS & ROCKET