рус укр
Ортодонтія

Що таке ортодонтія і чим займаються ортодонти

Допомога лікаря-ортодонта полягає в проведенні корекційних заходів щодо виправлення прикусу, зміні неправильного  розташування зубів, а також у забезпеченні естетики зубного ряду та ін.
Основним завданням такого розділу стоматології, як ортодонтія, є вивчення причин, діагностичних та профілактичних методик, а також можливостей терапії аномалій зубощелепної системи.
Сучасне ортодонтичне лікування полягає у вирівнюванні зубів, створенні оптимальних контактів між зубами верхньої та нижньої щелепи.
У зв'язку з цим пацієнтами лікаря-ортодонта можуть ставати люди різних вікових груп. Вікових обмежень для проведення ортодонтичного лікування, як таких, не існує.
Оскільки неправильний прикус може вплинути на можливості приймати їжу і вести бесіду, це зазвичай вважається питанням відновлення. Але, оскільки неправильний прикус може запобігти розвитку красивої, добре вирівняної посмішки або лицьової лінії щелепи, він також може бути класифікований як естетична проблема і відноситися до категорії косметичної стоматології.
Неважливо, в якому віці, ортодонтія може захистити ваш прикус (оклюзію), забезпечити максимальну ефективність ваших зубів у виконанні наданих їм функцій і створити гарну рівну посмішку. Ортодонтія сьогодні включає в себе позиціонування зубів і основних коренів, забезпечуючи хорошу підтримку для коронки зуба. Ортодонтичне лікування в даний час пов'язане з перевагами великої естетичної привабливості та соціалізації, підвищеним комфортом і скороченням часу обробки.
Ортодонтичне лікування також може омолодити зовнішній вигляд обличчя шляхом зміни щелепи, шиї і губ, особливо в поєднанні з щелепно-лицьовими хірургічними процедурами. Крім того, добре вирівняні зуби роблять гігієну порожнини рота простішою в проведенні.
 
    
© Макс Дент, 2012-2021. Все права защищены | Создание сайтов 3SunS & ROCKET